Brytyjski iluzjonista "przewiduje" numery


Już dziś w Polsce kolejna kumulacja lotto i szansa na wygranie 18 milionów. Rzesze Polaków już zacierają ręce licząc na to, że dzisiejszy wieczór odmieni ich los. Tymczasem w Wielkiej Brytanii pojawiła się osoba, która dała nadzieję graczom na całym świecie regularnie obstawiającym w lotto. Znany iluzjonista Derren Brown na początku tego tygodnia zapowiedział, że jest w stanie przewidzieć wszystkie liczby, które padną w trakcie środowego losowania na antenie BBC1. Jak powiedział, tak zrobił. Dziś miliony Brytyjczyków zachodzą w głowę, w jaki sposób Brown tego dokonał, a wielu Polaków przed zbliżającą się wielkimi krokami kumulacją zastanawia się już pewnie, jak zdobyć numer telefonu do brytyjskiego magika.Brown ujawnił liczby w trakcie programu telewizyjnego. Wczorajszy program z jego udziałem został wyemitowany przez kanał Channel 4 w tym samym czasie, w którym trwało losowanie lotto na antenie BBC1. Wizjoner jeszcze przed losowaniem zapisał wszystkie cyfry na białych piłeczkach. Później, już w trakcie odbywającego się losowania lotto, odwracał je w kierunku kamery. Wszystkie liczby, które wczoraj padły, pokrywały się z tymi, które Brown zapisał wcześniej na białych kulkach.

Pewnie wielu z Was myśli, że Brown został wczoraj milionerem? Nic podobnego. Po jego szumnych zapowiedziach, zakazano mu udziału w grze. Magik nie miał więc szans na wygranie 2,4 milionów funtów.

Brytyjczyk nie wyjawił jeszcze metody, dzięki której wszystkie zapisane wcześniej przez niego liczby pokryły się z wynikami losowania. Zapowiedział jednak, że tajemnicę odkryje w piątek.

Oczywiście na Wyspach pojawiło się już mnóstwo teorii dotyczących wczorajszego show. Nie brakuje osób, które uważają, że pokaz był mistyfikacją. - poinformował dziennik "Daily Mail". Według niektórych opinii wczorajsze losowanie lotto nie zostało przeprowadzone "na żywo", a Brownowi udało się wcześniej dojrzeć wszystkie sześć liczb. Pojawiły się też głosy, że iluzjoniście pomagał asystent, który w bliżej nieokreślony sposób zapisywał liczby już w trakcie programu. Może Wy macie jakieś pomysły na to, jak udało się Brytyjczykowi przewidzieć wylosowane numery? Czekamy na Wasze komentarze.

Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać do jutra na ujawnienie przez Browna sensacyjnych informacji. Czy szykuje się rewolucja w dziedzinie gier liczbowych?

Źródło: niewiarygodne.pl